В Ужгороді пройшов флеш-фест до Дня закоханих (ФОТО)

[Total: 0    Average: 0/5]

Організаторами свята виступили Закарпатська ліга КВН, Корпорація свят “Не ПоНяЛ”, кафедра туризму УжНУ та Туристично-інформаційний центр Закарпаття.

У 2010 році закохані пари робили композиції з повітряних кульок, у 2009-му змагалися в оригінальності замків та замочків. А цього року організатори запропонували створити закоханим бантик як символ свого кохання.

Участь у конкурсі взяла 21 пара,отже сьогодні пішохідних міст в Ужгороді прикрашає 21 бантик різного розміру та з різного матеріалу – від фольги до металевої сітки, з яких виготовляли обладунки для середньовічних лицарів.

Для вручення романтичних подарунків переможцям, на свято прибув мер Ужгорода Віктор Погорєлов.

Пара, що своєю творчістю виборола перше місце, від організаторів отримала сертифікат на проведення романтичної вечері у ресторані “Fanfan”. Пара, чий бантик зайняв друге місце, сьогодні романтично повечеряє в “Деці у нотаря”, а пара, що завоювала третє місце – в ресторані “Унґварський”. Учасники, яким не вдалося справити враження на суддів, все ж не залишилися без подарунків. Вони отримали заохочувальні призи від організаторів та солодощі від ужгородського кондитера Валентина Штефаньо.

Олександра Машіка, Вся закарпатська правда

Comments are closed.