В Ужгороді перемикають вводи водогону на Швабській і готуються до ремонту Мукачівської

[Total: 0    Average: 0/5]

Міський голова Віктор Погорєлов відвідав вулицю Швабську, де триває переключення вводів водогону на іншу мережу, що потрібно для подальшого ремонту вулиці. Мер одразу ж піддав критиці роботу служб, які не подбали про все необхідне для перекриття руху. Відтак розповів про те, які саме роботи відбуваються, і які – на часі. 

“У плані соціально-економічного розвитку міста на цей рік ми мали кілька серйозних об’єктів – ідеться, окрім тротуарів, про дороги, і прагнули якісно виготовити проектну документацію, тому й виникли певні затримки з роботами. Але ось уже почали, враховуючи те, що саме маємо в запасі місяць сонячних днів – у вересні треба закінчити ремонти”, – сказав мер.

У п’ятницю, 17 серпня, на Швабській Водоканал почав “переврізку” своїх водогінних комунікацій – переключають вводи на іншу мережу, бо та мережа, якою користувалися досі, є застарілою, її доведеться щоразу латати, і ці роботи потрібно виконати зараз, аби після ремонту дорожнього покриття не вертатися до водогону, – поінформував міський голова.

У понеділок роботи з комунікаціями мають бути завершені, – повідомляє Департамент міського господарства, і з понеділка повністю перекриють для руху вулицю Мукачівську – там розпочнеться підготовка до асфальтування, будівництва тротуарів та підняття до належного рівня каналізаційних колодязів. Дорога буде 7-метрової ширини із суцільним покриттям – аж до переїзду.

Потім візьмуться за ремонт Швабської, пустивши рух з неї оновленою Мукачівською. Швабська отримає асфальтне покриття дороги (бруківку, забрану з вулиці, згодом використають для реконструкції пішохідної зони історичного центру), а рух буде одностороннім – у напрямку із площі Петефі до вулиці Минайської. А третім етапом капітальних робіт на міських дорогах буде ремонт вулиці Гагаріна – від переїзду і до виїзду на коло об’їзної дороги, вулиця має отримати нове суцільне асфальтування, – повідомили zakarpatpost.net  у прес-службі Ужгородської міської ради.

 

Comments are closed.