Прокуратура Закарпаття почала активно протидіяти корупції

Органи прокуратури, закликають громадськість повідомляти про факти корупції на «телефон довіри», який діє в прокуратурі Закарпатської області за номером – (0312) 61-32-77.

Станом на початок вересня поточного року правоохоронними органами області розслідувано та скеровано до суду 26 кримінальних проваджень про корупційні злочини. Більше половини з них (20) становлять кримінальні справи про одержання неправомірної вигоди. Також 2 кримінальні провадження скеровані до суду за зловживання владою або службовим становищем, 1 – за вимагання та 2 – за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Крім того, з початку року, правоохоронними органами області складено та направлено до суду 45 протоколів про адміністративні корупційні правопорушення. Із загального числа притягнутих до відповідальності посадовців, 5 притягнуто за порушення обмежень щодо використання службового становища, 7 – за порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, 12 – за порушення вимог фінансового контролю та 2 – за порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів.

Джерело: Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Comments are closed.