На Закарпатті влаштують пробіг присвячений маленькій дівчинці

У пятницю, 11 квітня, о 14.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція організаторів благодійної акції – 100-кілометрового забігу по гірських стежках Закарпаття

Який здійснить спортсмен, турист, шукач незвичного і просто цікава людина – Дмитро Джміль разом із своїм колегою.

Акція пройде під гаслом «Я біжу, щоб вона самостійно ходила» і присвячена 14-річній Марійці Мелеш з Іршавщини, яка після трьох складних операцій потребує серйозної реабілітації. Із журналістами зустрінуться Тетяна Ігнатьо, керівник освітнього Кольпінг-центру, регіональний референт, організатор акції; Денис Компанієць – інженер-проектант, спортсмен, учасник акції; Дмитро Джміль – ІТ-спеціаліст, спортсмен, учасник акції. Пробіг проходитиме по треку від Ужоцького перевалу, через перевал Уклин, Оленівський перевал на Перечинщину і до центру Ужгорода – площу Театральну, триватиме в середньому 18 годин.

Протягом всього пробігу Дмитра супроводжуватиме велосипедист із необхідним запасним спорядженням та їжею, а також постійний зв’язок з радіо-ведучим.

Вражаючим є те, що біжати треком Діма буде власне вночі, каже, так зручніше – коли і сонце менше пече і рух не такий інтенсивний. *** Засідання відбудеться у приміщенні прес-клубу за адресою: м. Ужгород, пл. Жупанатська, 15/4 Початок о 12.00 Запрошуються представники усіх ЗМІ.

Повідомили в Ужгородському прес-клубі

Comments are closed.