Колишні перші особи режиму Януковича готуються запускати новий політичний проект

[Total: 0    Average: 0/5]

5581717260ee0Утікачі від правосуддя планують взяти участь у виборах.

Про це LB.ua стало відомо з власних джерел.

Це необхідно як плацдарм для реваншу. Передбачається, що створять партію. Робоча назва проекту – “Альтернатива”. До ведення відповідної діяльності причетні: Микола Азаров, Андрій Клюєв, Артем Пшонка та Ігор Калєтнік.

Оскільки всі вони мають проблеми з українськими правоохоронцями і перебувати – без загрози затримання – на території країни не можуть, очікується, що на перших порах громадсько-політичну діяльність за лінією “Альтернативи” вестимуть їхні довірені особи.

Логічно, першим викликом для партії стане участь у місцевих виборах.

На сьогодні партії з назвою “Альтернатива” у реєстрі Мін’юсту немає, проте процедура “легалізації” досить проста. Для цього достатньо купити весь пакет документів на будь-яку з наявних партій (так званих “кишенькових”) – зареєстровану, але таку, що не веде реальної діяльності. Потім – пройти етап перейменування та “апгрейд”.

Інформацію про те, що колишні соратники Віктора Януковича шукають додаткові шляхи для повернення в активну українську політику також підтвердив глава СБУ Валентин Наливайченко. За його словами, відповідні інструкції вони отримують з Кремля. Про це він заявив в ефірі програми “Лівий берег із Сонею Кошкіною” на 24-му каналі.

http://lb.ua

Comments are closed.