Хотів позбутися шершнців, а залишився без надвірної споруди

12 серпня о 20:15 вогнеборці Іршавського району отримали виклик на пожежу в с. Загаття. Мешканка села повідомила, що на території обійстя її 84-річного сусіда горить надвірна споруда. Не гаючи часу, на місце події вирушило відділення 5-ї державної пожежно-рятувальної частини з м. Іршава.

Прибувши на вул. Колгоспну в с. Загаття, пожежники насамперед запобігли поширенню вогню із надвірної споруди на навіс із сіном, аби загорання не набуло більших масштабів. Відтак о 21:10 пожежу вдалося локалізувати. На остаточне приборкання вогняної стихії знадобилося ще більше години – загорання ліквідували о 22:25.

Імовірною причиною виникнення пожежі є необережне поводження з вогнем власника господарства. 84-річний чоловік розповів, що у нього в надвірній споруді завелися шершні. Відтак господар вирішив позбутися комах, викуривши їх із будівлі. Чоловік підпалив газету й роздмухував дим по надвірній споруді. При цьому іскра з палаючого паперу потрапила на речі домашнього вжитку й призвела до пожежі. Завдані збитки оцінюють у 9 тисяч гривень, оскільки вогонь знищив стіни й покрівлю надвірної споруди, меблі та особисті речі господаря.

У ДСНС України у Закарпатській області