Геннадій Москаль: «Ми чекаємо повідомлень із Верховної Ради про складення Віктором та Іваном Балогами повноважень народних депутатів України»

[Total: 0    Average: 0/5]

Голова ОДА Геннадій Москаль закликає Віктора Балогу та його брата Івана Балогу виконати свої обіцянки, дані виборцям у ході останньої кампанії.
– Під час зустрічей із виборцями Віктор та Іван Балоги обіцяли здати мандати народних депутатів і перейти працювати в новообрану обласну раду, – нагадує Г.Москаль. – І багато людей у це щиро повірили. Згідно зі ст. 78 Конституції України, народний депутат не може мати одночасно мандату депутата обласної, районної, міської, селищної чи сільської ради. Такі ж заборони встановлені в ст. 3 закону «Про статус народного депутата України».

Ми навіть не припускаємо, що свою роботу в новообраній обласній раді народні депутати почнуть із обману виборців, тому чекаємо повідомлень із Верховної Ради про складення Віктором та Іваном Балогами повноважень парламентарів. Якщо ж обласна територіальна виборча комісія зареєструє їх обласними депутатами без складення мандатів народних депутатів, це рішення негайно буде оскаржене в суді.

https://zakarpatpost.net

Comments are closed.