УжНУ долучився до конференції Дунайсього регіону

Крок за кроком Ужгородський національний університет розширює свою міжнародну співпрацю як з провідними університетами, так і з міжнародними асоціаціям, фондами, товариствами. Важливим етапом, що вплине на рейтинг УжНУ, стало набуття членства університету в Конференції ректорів Дунайського регіону.

Загалом до Конференції ректорів Дунайського регіону входять очільники близько 70 університетів, які працюють на поліпшення вищої освіти в галузі викладання та наукових досліджень, а також просування вишів-членів, сприяння встановленню двосторонніх та багатосторонніх контактів між ВНЗ.

Цьогоріч ректори університетів Дунайського регіону обговорювали актуальні аспекти гармонізації вищої освіти в Університеті Марибору (Словенія).

У першій декаді листопада ректор УжНУ професор Володимир Смоланка презентував Ужгородський національний університет на Генеральній Асамблеї, що й стало завершальним кроком вступу до Конференції ректорів Дунайського регіону. При голосуванні всі присутні представники проголосували за вступ нашого вишу до Конференції.

«Одним із найактуальніших питань, з яким стикаються сьогодні не тільки українські, а й європейські вищі навчальні заклади, є конкуренція на освітньому ринку. Ми повинні усвідомити, що успіх забезпечує постійне підвищення рівня якості освіти, розвиток наукових досліджень, запровадження інновацій та розширення міжнародних зв’язків університетів. Конференція ректорів Дунайського регіону організовує симпозіуми, семінари, літні школи і бере участь в проектах, фінансованих ЄС. УжНУ матиме можливість активно долучитися до робочих груп з пріоритетних напрямків Європейської Стратегії для Дунайського регіону. Саме такі нові можливості і стали метою нашого вступу до цієї спільноти європейських вишів», – підкреслив ректор УжНУ.

Джерело: Медіацентр УжНУ

Comments are closed.