Лісова мафія Закарпаття

Лісна мафія Закарпаття вміло обходить відео – пастки встановлені лісниками.

У лісах Закарпаття в автономному режимі працюють відеопастки. Камери допомагають виявляти тих, хто нехтує лісовим багатством і порушує закони України. Це забезпечує також найбільш ефективну роботу всієї системи.

Інформація про те, що в лісі ведеться відеоспостереження, поміщена на табличках «Ведеться відеоспостереження» при в’їзді біля КПП у ліс. Камери дозволяють роздивитися навіть обличчя тих, хто потрапляє в зону видимості, на відстані від 20 до 30 метрів. Відмінно читаються й автомобільні номери, – повідомляє начальник відділу охорони захисту лісу та внутрішнього аудиту Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Палінкаш.

«На даний момент на території лісових господарств вже встановлено понад 14-ти апаратів. Вони розміщені в ДП «Ясінянське ЛМГ», ДП «Рахівське ЛДГ», ДП «Великобичківське ЛМГ». Найближчим часом буде завершено встановлення 6 відеокамер в ДП «Брустурянське ЛМГ» та ДП «Мокрянське ЛМГ». І це тільки початок боротьби з «крадіями лісу». Сучасні технології допомагають виявити порушників у держлісфонді та довести їх провину. А про те, що в лісі ведеться відеоспостереження, відвідувачів інформуватимуть відповідні аншлаги та попередження що ведеться відеоспостереження. Відеолопастки працюють цілодобово та охоплюють понад 80% лісового фонду й можуть тривалий час працювати в автономному режимі, вони надійно захищені від несприятливих погодних умов: їм не страшні ні проливний дощ, ні сильний вітер, ні морози. Тому кожен, хто захоче зрубати дерево нелегально, понесе відповідальність за свої дії. А нечесні лісівникі будуть звільнені», – повідомляють в обласному управлінні лісового та мисливського господарства у Закарпатській області.

В той же час в соціальній мережі Фейсбук з’явилося відео де лісна мафія Закарпаття обходить відео – пастки встановлені лісниками. Зрозуміло, що знаючи де стоять камери спостереження ніхто під них лізти не буде, а буде обходити іншими дорогами. Фактично посилаючись на сучасні технології лісники просто даремно використали гроші на їх встановлення!

Щоб реально боротися з лісовою мафією потрібно знайти та закрити незаконні лісопилки, де вони знаходяться і хто там «газдує» лісничі прекрасно знають. За неофіційною інформацією за такий автомобіль дров, який зображений на відео лісник отримує 500 гривень.

transkarpatia.net