Погода на Закарпатті на сьогодні, 31 травня. Народне передбачення, повір’я

Сьогодні на Закарпатті буде тепло, але місцями хмарно.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +15, удень – +29 градусів. Весь день  буде хмарним. Без опадів.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +13, удень – +28 градусів. Вранці небо буде ясним, а вдень вкриється хмарами, які не зникатимуть до завершення дня. Без опадів.

У Волівці – +9 уночі і  +25  градуси удень. У Воловці хмарний день та похмурий вечір прийдуть на зміну ясному ранку. Без опадів.

У Сваляві – +11 уночі і  +27 градуси удень. Ранок у Сваляві буде похмурим, та хмари займатимуть своє місце під сонцем до самого вечора. Без опадів.

У Тячеві нічна температура становитиме +15, денна – +28 градусів.Зустрічаючи нас безхмарним ранком, погода зміниться вже у середині дня й небо у Тячеві вкриється хмарами, які протримаються до вечора. Без опадів.

У Перечині – нічна температура становитиме +18, денна – +28. У Перечині хмарна погода буде триматися до самого вечора. Без опадів.

У Великому Березному – вночі +11, удень – +27 градусів. У Великому Березному сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Без опадів.

У Берегові та Виноградові – вночі – +15, удень – +30. Протягом усього дня у Береговому буде триматися хмарна погода. Без опадів.

У Міжгір’ї – уночі  +7, вдень – +25 градуси. Вдень у Міжгір’ї хмари з’являться на небі лише тільки для того, щоб ввечері розсіятися. Без опадів.

У Рахові буде уночі +8, вдень температура підніметься до +22 градуси. Небо у Рахові цього дня буде ясним недовго, вже вдень воно затягнеться хмарами, які протримаються до пізнього вечора. Без опадів.

31 травня вшановується пам’ять мученика Феодота Анкірського і семи дів-мучениць. Феодот лікував хворих, допомагав усім, хто потребував допомоги. У давні часи цей день був пов’язаний в основному з посівом льону. Наші пращури слідкували за тим, яке дерево у цей день лист розгорне. Якщо дуб перед ясеном лист пустить, значить літо буде сухим.

Народні прикмети на 31 травня

  1. Листя дуба повністю розпустилися – чекай доброго врожаю
  2. Зозуля 31 травня довго і без зупинки кує – прохолодні ранки закінчилися, і можна насолоджуватися теплими днями
  3. Дуб розпустив листя раніше ясена – прикмета, яка дозволяє вирішити, що літо буде посушливим
  4. Сполохи грають – чекай зміни погоди
  5. Сонце 31 травня опускається в серпанок, буде дощ, а хмарно – буде погана погода
  6. Хмара дощова шумить – чекай граду і вітру
  7. До вечора купчасті хмари не пройшли – прикмета до того, що погода зіпсується
  8. Під час заходу сонце стало блідим – буде дощ
  9. На дубі листя розвернулися і стали швидко зростати – щука добре ловиться буде
  10. Увечері чайки кричать – буде ясна погода

zakarpatpost.net