Гороскоп на 1 липня 2018 року. Передбачення для всіх знаків Зодіаку

Сьогодні зірки гороскопу попереджають, що вам навряд чи вдасться сховатися від проблем.

Хочете ви того чи ні, проблеми самі заявлять про себе і вимагатимуть негайного вирішення, причому до кінця: зірки в цей день схиляють до скрупульозності і уїдливості.

Все, що не зроблено або не доведена до кінця, буде дратувати і всіляко псувати настрій. Головне – не піддавайтеся спокусі з’ясувати стосунки з ким-небудь із навколишніх. У таких з’ясуваннях сьогодні є ризик зайти надто далеко.

ОВЕН

Сьогодні варто утриматися від справ, що вимагають занадто активних дій. Роботу потрібно робити ретельно і не поспішаючи. Цей день підходить для всього, що пов’язано з любовними стосунками. Можливі нові багатообіцяючі знайомства.

ТІЛЕЦЬ

Сьогодні день не принесе розчарувань. Можна сміливо планувати розмови з вищестоящими особами. Вам вдасться провести їх на високому рівні і з вигодою для себе. Багато що буде даватися вам набагато легше, ніж іншим людям. Це сприятливий період в плані проведення оздоровчих процедур.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні день буде плідним, хоча самі ви можете відчувати незадоволеність собою або тим, що вас оточує. Надмірні навантаження зараз протипоказані, намагайтеся досягати ефективності шляхом правильної організації праці.

РАК

Сьогодні не вимагайте від себе подвигів і не намагайтеся негайно вирішити всі питання, що накопичилися. Займайтеся тим, що дається вам без особливих зусиль. Утримайтеся від обговорення або засудження кого-небудь, цим ви тільки скривдите людину і викличете реакцію у відповідь. Вдалий день для нових романтичних знайомств і розвитку відносин.

ЛЕВ

Сьогодні постарайтеся зосередитися на професійних справах, тоді на роботі все складеться вдало і ви зумієте з легкістю добитися поставлених цілей. Якщо відчуєте, що з будь-якими питаннями впоратися складно, зверніться за допомогою до колег.

ДІВА

Сьогодні день сприятливий як для серцевих справ, так і для творчих процесів. Ви зможете проявити себе непересічною особистістю і здобути схвалення оточуючих. На любовному фронті не відступайте. У вас є можливість поліпшити своє становище.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні досить несприятливий день, пов’язаний з виникненням несподіваних проблем, для вирішення яких потрібно проявити максимальну розважливість і стриманість.

СКОРПІОН

Сьогодні доля не підготувала вам ніяких випробувань ні вдома, ні на роботі. У цей день потрібно обмінюватися інформацією, новинами, шукати вирішення поточних завдань. Не робіть нічого, до чого не лежить душа. У відносинах з коханою людиною проявіть більше тепла. При необхідності йдіть на поступки.

СТРІЛЕЦЬ

Сьогодні ухвалення відповідальних рішень найкраще перенести на інший, більш сприятливий для цього час. Можна зав’язувати нові знайомства, приймати гостей. Нині  вам найкраще піде робота, пов’язана з ландшафтом, інтер’єром.

КОЗЕРІГ

Сьогодні день складеться вдало, якщо ви не підете на поводу у свого не надто гарного настрою. Вирішуючи різні завдання, проявіть творчу жилку, використовуйте несподівані ходи. Намагайтеся більше перебувати на свіжому повітрі.

ВОДОЛІЙ

Сьогодні постарайтеся приборкати свої емоції і діяти за заздалегідь продуманим планом. Інакше буде велика ймовірність конфліктів на роботі – з начальством або підлеглими. Не критикуйте помилки близьких людей. Їм зараз потрібна ваша моральна підтримка.

РИБИ

Сьогодні постарайтеся не брати на себе підвищених зобов’язань. Не соромлячись, звертайтеся за допомогою до своїх рідних і близьким. Зараз не рекомендується поспішати з прийняттям рішень. Проявляйте більше пильності, якщо доведеться мати справу з людьми, надійність яких поки не перевірена.

zakarpatpost.net