Гороскоп на 17 березня 2019 року. Передбачення для всіх знаків Зодіаку

Самостійність, свавілля і емоційність – ось що відрізняє сьогонішній гороскоп.

Це прекрасний день для того, щоб проявити ініціативу, творчий підхід, придумати новий проект.

Побутова текучка не викликатиме у вас ентузіазм, зате будь-які нестандартні ідеї і завдання сприйматимуться на «ура». День гарний для глобальних задумів і великих звершень, проте не схиляє до того, щоб шукати спільну мову з оточуючими, так що важливі обговорення і переговори краще відкласти на потім.

ОВЕН

Зараз вдалий час для прояву активності. Те, що раніше представляло певну складність, на даний момент виявиться під силу. Головне – не лінуватися. В особистому плані ніяких розчарувань виникнути не повинно. Можливо, ви зустрінете свою любов, або старі відносини спалахнуть з новою силою.

ТЕЛЕЦЬ

Не будьте легковажними по відношенню до близьких людей. Ви можете своєю поведінкою або словом образити їх, навіть не усвідомивши цього. Непогані перспективи виникнуть на професійній ниві, але не хапайтеся за кілька справ одночасно.

БЛИЗНЮКИ

На роботі не варто форсувати події. Потрібно наполегливо і терпляче продовжувати розпочаті справи, наводити в них порядок. При першій-ліпшій можливості використовуйте час для відпочинку. Фізичні навантаження оптимальні на природі, на дачі, в меншій мірі – в спортзалі. Не завадить контроль над витратами.

РАК

Доведеться покрутитися, але витрачені час і сили повністю себе окуплять. Плоди ваших зусиль зможуть помітно підвищити настрій і зміцнити віру в себе. На любовному фронті справи будуть чудово, якщо не станете занадто вимогливі до свого партнера.

ЛЕВ

Чим менше ви зараз будете проявляти ініціативу, тим краще. У спілкуванні з рідними або в ділових розмовах ви можете бути необ’єктивними. Тому спочатку думайте, а вже потім говоріть. Зате в любовних стосунках цілком можете продемонструвати своє красномовство.

ДІВА

Зараз йде час, коли ви в будь-якій області можете бути на коні. Намітьте найбільш важливі справи, переговори і зустрічі. У вас все вийде якнайкраще. В любовній сфері – ніяких розчарувань, навіть навпаки, доля може порадувати приємними сюрпризами.

ТЕРЕЗИ

В даний період не женіться за професійною вигодою, ви за це можете заплатити подвійну ціну. У фінансах будьте стриманішими, постарайтеся не вкладати гроші в сумнівні заходи або не дуже потрібні речі. Уникайте критики на адресу улюблених людей – це може привести до великих сварок.

 СКОРПІОН

Успіх буде супроводжувати практично у всіх справах. Зараз варто згадати про старі зв’язки, вони можуть виявитися дуже корисними для професійної кар’єри. Але нагадувати про себе потрібно тактовно, щоб це не виглядало нав’язливим. Для нових знайомств і захоплень час цілком придатний.

СТРІЛЕЦЬ

Поки доведеться чужі інтереси поставити вище своїх. Особливого оптимізму це не додасть, але потрібно дивитися в майбутнє. Дуже скоро ситуація зміниться, і вам все повернеться сторицею. Це стосується і любовних справ. У цій області також доведеться проявити чимало турботи і уваги.

КОЗЕРІГ

На цей день сміливо плануйте справи, які ви відкладали до кращих часів. Не дозволяйте почуттям взяти гору над розумом, інакше можете незаслужено образити тих, хто знаходиться поруч з вами.

ВОДОЛІЙ

Зосередьтеся на проблемах, з якими можете впоратися, а на все інше не звертайте уваги. Тримайтеся подалі від людей, які вам не до душі, не плануйте з ними спільних справ. Зараз до вас можуть тягнутися ті, чиї помисли не дуже хороші.

РИБИ

Зараз ви не здатні об’єктивно оцінювати ситуацію як на професійній ниві, так і в особистих відносинах. Тому почекайте з прийняттям доленосних рішень. До всього, що вам запропонують або пообіцяють, поставтеся з недовірою.

zakarpatpost.net