АНОНС. Закарпатець порізав дружині шию та обличчя. Кликав з собою до річки і не вбив лише тому, що з’явилися свідки

Мешканець Свалявщини вже мав судимість за нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості. Чоловік любив пускати в дію кулаки і йому було байдуже кого бити. Міг здійняти руку й на дружину. Такий агресивний норов жінка витримати не могла, тож розлучилася з ним, пише газета «Неділя Закарпатські новини»

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини»

Однак екс-благовірний все одно час від часу навідувався до неї в гості. Хоч бачити його в жінки не було ніякого бажання, але з візитами вона якось мирилася. Звісно, такі відвідини її не радували, адже іноді вони закінчувалися побоями.

Того дня Андрій (з етичних міркувань імена замінено) прийшов до Галини п’яним. Було близько 21 години. Чоловік був у поганому настрої, тож одразу ж зчинив сварку з колишньою дружиною. Але словесними перепалками він не обмежився – приставив до шиї Галини ніж та погрожував її вбити. Жінка справді злякалася за своє життя.

Невдовзі Андрій справді почав розмахувати перед нею гострим лезом. У результаті цього поранив декілька разів її обличчя та шию.

На суді чоловік свою провину визнав частково та пояснив, що прийшов до Галі, бо хотів побачити дітей.

«Між нами виникла сварка, я залякував її. Потім  силоміць змусив жінку вийти на подвір’я, де продовжував погрози і декілька разів подряпав ножем їй шию та обличчя», – запевнив він.

Галина ж переконувала, що колишній чоловік щоразу у стані сп’яніння зчиняв скандали, бив її по погрожував вбивством.

Що сказав син Галини? Чому чоловік не визнав провину повністю? Який вирок отримав?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 5 квітня.

zakarpatpost.net