Як у закарпатському притулку дорослі били безпорадних дітей і як проходить слідство

На Закарпатті триває слідство у справі службових осіб, яких звинувачують у жорсткому поводженні з дітьми.

Мова йде про працівників притулку для дітей Служби у справах дітей Закарпатської ОДА, розташованого в смт. Батьово, Берегівського району, пише mukachevo.net

  • Живі історії, більше ексклюзивних новин читай тільки у газеті «Неділя Закарпатські новини». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

Наразі слідчий поліції звернувся до Берегівського районного суду з клопотанням про тимчасовий доступ та вилучення оригіналів необхідних документів. Зокрема довідки про здійснення перевірки умов та причин, які сприяли самовільному залишенню 24.07.2019 року чотирма неповнолітніми закладу, а також розгляду факту побиття працівниками закладу дітей від 02.08.2019 року.

Нагадаємо, прокуратурою Закарпаття, 31 липня 2019 року було зареєстроване кримінальне провадження за колективною заявою громадян щодо ймовірного жорстокого поводження з дітьми у дитячому притулку смт. Батьово.

Зокрема у справі йдеться про побиття дітей із застосуванням сторонніх предметів, покарання, які завдають фізичного та душевного болю, приниження честі та гідності дітей, дискримінаційні прояви, привласнення речей вихованців, тощо. Крім цього, зазначено про розпиття службовими особами вказаного закладу алкогольних напоїв на території у робочий час, допущення антисанітарії у санвузлах та їдальні, низької особистої гігієни вихованців.

Наразі у провадженні слідчого відділу Берегівського ВП ГУНП в Закарпатській області перебуває кримінальне провадження, розпочате 31.07.2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України (Службова недбалість).

zakarpatpost.net