Погода у Закарпатті на сьогодні, 17 жовтня. Народні передбачення, повір’я

Сьогодні на Закарпатті буде тепло.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде – +11, удень – +22.

  • Ужгород, Закарпаття! Знаходь роботу та працівників у газеті «Робота та навчання»! Замовляй рекламу у газету зараз: 050 222-50-50, 067 66-90-90

Від хмар, що з’являться до світанку, вже вранці не залишеться й згадки – до самого вечора буде триматися ясна погода. Без опадів.

У Хусті – +8 вночі і  +22 удень. День буде хмарним – з самого ранку небо вкриється хмарами, які протримаються до самого вечора. Без опадів.

У Воловці – +8 уночі і  +19 вдень. У Воловці небо буде ясним з самого ранку, а ввечері затягнеться хмарами. Без опадів.

У Сваляві – +8 уночі і  +20 удень. Ввечері небо у Сваляві затягнеться хмарами, незважаючи на те, що з самого ранку буде триматися ясна погода. Без опадів.

У Тячеві – нічна температура становитиме – +10, денна – +22. Хмари, шо з’являться на небі вранці та протримаються у Тячеві майже увесь день, ввечері повинні розсіятися. Без опадів.

У Перечині – нічна температура становитиме – +11, денна – +22. Вранці у Перечині розпогодиться, досвіткові хмари зникнуть та до кінця дня більше не з’являться. Без опадів.

У Великому Березному – вночі – +8, удень – +21. У Великому Березному хмари вранці розсіються та більше в цей день на небі не з’являться. Без опадів.

  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Закарпаття!

У Берегові та Виноградові – вночі – +9, удень – +22. Ясному ранку прийде на зміну хмарна погода, яка утримається до самого вечора. Без опадів.

У Міжгір’ї – уночі +7, вдень – +19. Ясною погодою нас цей день не порадує – хмари у Міжгір’ї закриють небо вже з самого ранку та протримаються до пізнього вечора. Без опадів.

У Рахові – уночі +6, вдень – +18. Вранці у Рахові небо буде ясним, а вдень вкриється хмарами, які не зникатимуть до завершення дня. Без опадів.

17 жовтня відзначається день пам’яті святого Єрофея, єпископа Афінського. У народі говорили: “З Єрофея холод сильніше”. З цього часу посилюється холод. Люди помітили: чим раніше випаде перший сніг, тим пізніше утвердиться у своїх правах зима, а рання зима частіше за все настає, якщо довго не було першого снігу.

Народні прикмети на 17 жовтня

  1. Не можна ходити в ліс на Єрофея – за прикметами, можна постраждати від нечистої сили
  2. Не варто в цей день весілля грати – прикмета, що шлюб буде нещасливим.

zakarpatpost.net

Comments are closed.