США обговорюють кроки позбавлення росії нафтових доходів: це не сподобається Китаю та Індії

США опрацьовують нові кроки, які допоможуть скоротити нафтові доходи рф.

читай тільки перевірені новини • підтримуй своїх • замовляй рекламу на сайті ЗакарпатПост • e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Головне питання – як позбавити Москву доходів, не скоротивши запаси нафти на світовому ринку. 

Про це пише The New York Times із посиланням на джерела серед американських чиновників, повідомляє ТСН

Білий дім розглядає заборону ведення справ із компаніями зі США та країн-партнерів для іноземних покупців російської нафти, які не дотримуються обмежень. Від іноземних компаній можуть вимагати плату за російську нафту за цінами, нижчими від ринкових. Хто купуватиме нафту дорожче, ризикує потрапити під санкції США.

Іноземні банки можуть зобовʼязати переказувати платежі за нафту на спеціальні рахунки, гроші з яких рф зможе використати лише для покупки товарів першої необхідності – продуктів та ліків.

Однак такі заходи можуть стати серйозним ескалаційним кроком, який може призвести до політичного конфлікту між США та іншими країнами, які купують російську нафту, наприклад Китаєм, Індією та Туреччиною, зазначає видання.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост