Закарпатець, у якого знайшли оптову партію фальсифікованих тютюнових виробів, серед яких – товари з росії, постане перед судом

Закарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо мешканця Мукачівського району за фактом незаконного придбання, зберігання та транспортування з метою збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів (ч. 1 ст. 204 КК України).

комплексне розміщення реклами: групи, сторінки, сторіси, газети, сайт 050 888 50 50

Слідством встановлено, що чоловік, який офіційно не вів підприємницьку діяльність, орендував приміщення у Мукачеві, де зберігав і продавав тютюн для кальяну та електронні сигарети. У вересні минулого року за процесуального керівництва Мукачівської окружної прокуратури незаконну діяльність було виявлено та припинено, а також проведено ряд необхідних слідчих дій.

При обшуках правоохоронці встановили, що одна частина товарів не мала жодних марок акцизного податку, а інша містила марки акцизного податку російської федерації. Експертиза підтвердила, що вилучені тютюнові вироби є незаконно виготовленими та заборонені до реалізації на території України.

Загалом було вилучено, а згодом арештовано, близько 8 тисяч упаковок тютюну для кальяну, понад три сотні електронних сигарет з тютюново-курильними сумішами, комп’ютерну техніку, чорнові записи та грошові кошти. За попередніми підрахунками, загальна вартість вилучених з обігу незаконних підакцизних виробів склала орієнтовно 3 млн грн.

Досудове розслідування здійснювали детективи ТУ БЕБ у Закарпатській області за оперативного супроводу обласного Управління СБУ, повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

ЗакарпатПост