У матчі 18-го туру Дніпро-1 вдома зіграв внічию з Минаєм

Матч завершився з рахунком 1:1. У першому таймі зустрічі Ременяк відкрив рахунок. До перерви Кораблін міг збільшити рахунок, але не реалізував пенальті. А на 51 хвилині матчу вже у ворота Минаю було призначено одинадцятиметровий удар, який реалізував Пихальонок.

комплексне розміщення реклами: групи, сторінки, сторіси, газети, сайт 050 888 50 50

Чемпіонат України – УПЛ. 18 тур, 25 лютого. СК Дніпро-1 – Минай 1:1 (0:1)

Голи: 0:1 – 25 Ременяк, 1:1 – 51 Пихальонок (пен)

Дніпро-1: Волинець, Адамюк, Сарапій, Кравець, Мірошниченко (Пасіч, 76), Бабенко, Рубчинський, Піхальонок, Гуцуляк, Очеретько (Горбунов, 46), Філіппов (Кивінда, 76)

Минай: Кемкін, Чуєв (Попов, 85), Прокопчук, Немчанінов, Дмитрук, Корнійчук, Вітенчук, Петько, Кораблін (Семотюк, 73), Ременяк (Вакула, 64), Устименко (Скиба, 85)

Попередження: Бабенко, 39 – Кораблін, 70

На 39-й хвилині Кораблін не реалізував пенальті (воротар), інформує champion.com.ua.

І як стало відомо, юнацька команда закарпатців зіграла внічию з однолітками «Дніпра-1». Команди обмінялися голами у першому таймі та зберегли нічийний рахунок до завершення матчу.

«Дніпро-1» U19 – «Минай» U19 – 1:1.

Голи: 1:0 Гребенюк, 10, 1:1 Чеберинчак, 45+2.

«Минай» U19: Росул, Кравець, Чеберинчак, Вишинський,

Літепло (Фалісей, 79), Бідзінський, Мендрук, В. Михайлів, Ю. Михайлів (Рожко, 85), Бокало

(Браславський, 85), Волчков (Болюк, 46, Гайдук, 79).