У Мукачеві обдаровані діти отримуватимуть стипендії міської ради

Цими днями під головуванням Золтана Ленд’єла відбулася 61-а сесія Мукачівської міської ради 5-го скликання, на якій депутати розглянули й обговорили більше двох десятків питань порядку денного. У роботі сесії взяв участь депутат обласної ради Гейза Гулачі.

Найбільш детального обговорення набув проект рішення «Про внесення змін до бюджету м. Мукачево на 2010 рік», з якими ознайомив присутніх голова, постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, побутового і торговельного обслуговування, розвитку малого і середнього бізнесу Володимир Проскура.

Голова постійної депутатської комісії з питань приватизації, роздержавлення та земельних відносин, адміністративно-територіального устрою Олександр Бокотей представив на затвердження народних обранців ряд земельних питань. Серед них – «Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягає передачі у власність шляхом викупу», «Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб”єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева», а також «Про передачу, надання , вилучення земельних ділянок громадян м Мукачева».

З метою підтримки, стимулювання та розвитку здібностей і талантів найбільш обдарованих дітей серед учнівської молоді м.Мукачево, враховуючи їх успіхи в галузях освіти, культури, фізичної культури і спорту, що сприяють збагаченню духовних і спортивних надбань міста над Латорицею депутати затвердили стипендії Мукачівської міської ради. Щодо цього інформував заступник голови постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту та духовного розвитку Степан Шинк. Рішенням сесії підтримано оголошення повторного конкурсу з права розміщення та експлуатації паркового обладнання (атракціонів) в міському парку. Цей конкурс проводиться для збереження природно – заповідної території парку «Перемоги» та розвитку його інфраструктури із залученням приватних інвестицій.

На сесії були також затверджені рішення міськвиконкому та розпорядження міського голови, розглянуто низку протестів прокурора.

Надія Саран, Закарпатська обласна рада