Закарпаття: Команда важкоатлетів гірського краю прийме участь в VІ Всеукраїнських юнацьких іграх

На важкоатлетичному помості Великого Березного сильніші важкоатлети Закарпаття змагалися за медалі VІ юнацьких обласних ігор.
Команда Великого Березного на чолі з тренером, майстром спорту Юрієм Джупиною підготувалася добре. Набравши 544 очки в загальнокомандному заліку, посіла перше місце, хустяни – друге (439 очок), іршавчани поступилися хустянам на дев’ять очок, тож посіли третє місце.

Переможцем змагань у порядку вагових категорій стали Іван Кукшишин м. Ужгород (50 кг), Олег Гафинець .м Хуст (56 кг), Віталій Шелемон В. Березний (62 кг), Юрій Чикут В. Березний (69 кг), Михайло Чизмар м. Виноградово (77 кг), Михайло Рошко м. Хуст (85 кг).

Збірна команда Закарпаття в березні місці прийме участь в VІ республіканських юнацьких іграх, які будуть проводитися в місті Коломия.