Помер британський співак Джо Кокер

[Total: 0    Average: 0/5]

1419277452-8039Виконавцю блюзових хітів My father’s Son, Unchain My Heart, You Can Leave Your Hat On, Now That the Magic Has Gone, n’oubliez jamais було 70 років. Він помер в Колорадо, де жив в останній час.

За даними Yorkshire Post співак помер після декількох років боротьби з раком легенів.

Відомий англійський рок-музикант Джо Кокер помер у віці 70 років. У заяві агента співака Баррі Маршалла говориться, що Джо Кокер помер минулої ночі від хвороби, характер якої не розголошується, передає BBC.

Свою кар’єру Кокер починав у 1960-ті роки, виступаючи в рідному Шеффілді. Останній концерт Джо Кокера відбувся в Лондоні в червні минулого року.

Найвідоміші композиції в його виконанні – блюзові балади My father’s Son”, “Unchain My Heart”, “You Can Leave Your Hat On”, “Now That the Magic Has Gone” і “N’oubliez jamais”.

“Будучи надзвичайно обдарованим – справжньою зіркою – він залишався добррю та скромною людиною, яка любила виступати… Кожний, хто його коли-небудь бачив, не забуде його ніколи… Джо Кокер був унікальним, і неможливо заповнити місце, яке він займав в наших серцях”, – йдеться в заяві агента співака Баррі Маршалла.

http://www.unian.ua

Loading...

Comments are closed.