Гороскоп на 27 лютого 2018 року. Передбачення для всіх знаків Зодіаку

[Total: 0    Average: 0/5]

Сьогодні зірки гороскопу будуть схиляти проявляти такі якості, як чіткість, конкретність і прагматизм. Беручись за будь-яку справу, ставтесь до неї відповідально.

Люди, що оточують вас, можуть виявитися користолюбними, шукати в цей день у будь-якому питанні  свій інтерес. Укладання ділових угод краще перенести наінший період, сьогодні ж – краще розслабитися і відпочити, якщо є така можливість, від виснажливих справ. Займітся собою, поїдьте на природу, почитайте цікаву книжку, послухайте музику, сходіть у кіно.

ОВЕН

Сьогодні вам не потрібно з’ясовувати стосунки з людьми, які спочатку не підтримують вашу точку зору. Проведіть цей день у праці, як бджілка. Це дозволить відкрити нові шляхи в бізнесі, творчості та особистій сфері. Від занять спортом слід утриматися, а ось розумова робота принесе величезну користь.

ТІЛЕЦЬ

Сьогодні гороскоп обіцяє вам чудовий день, коли жодні провокації та авантюри вас не зачеплять. Не відвертайтеся від людей, яким хочеться просто поговорити з вами «по душам». У процесі бесіди ви дізнаєтеся для себе чимало нового і цінного. Стосунки з шефом і колегами напружені, але вам не слід давати приводу для конфліктів.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні  будете схожі на буркотливого діда, який всіх критикує і нікому не дає спокою. Навіщо вам погана позиція і слава? Краще візьміться за те, що вже давно стоїть у списку справ на першому місці. Інакше залишитеся без роботи. Вам допоможе мудра порада друга, а також повноцінний відпочинок. Можна виїхати на природу або сходити в лазню.

РАК

Сьогодні гороскоп радить вам шукати однодумців, щоб успішно реалізувати намічені плани. На легкий прибуток розраховувати не варто, а ось позичити гроші другу – можна і потрібно. В особистій сфері прорахуйте кожен свій крок, щоб не поринути в сумні спогади. Увечері доведеться займатися лікуванням родича.

ЛЕВ

Сьогодні  вам доведеться «перемолоти» інформацію, яку на вас вихлюпне колега. Якщо щось у ній вас бентежить, то краще перевірте. Плідний день для тих, що оформив кредит, купив путівку на Мальдіви і зайнявся продажем нерухомості. Все у вас складеться чудово, якщо не будете відволікатися на дрібниці.

ДІВА

Сьогодні гороскоп не рекомендує вам забігати далеко вперед, якщо справа дріб’язкова і легко вирішується. Це більше стосується професійних справ, ніж особистих. Змиріться з амбіціями шефа, щоб не потрапити в ранг «слабких». На вас чекають великі витрати, але шкодувати про гроші не варто. Тим більше, що вони пішли на благі цілі і гідних людей.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні вам потрібно з раннього ранку підстрахуватися, щоб ніхто не вторгся в у особистий простір. Інакше, ваші ідеї і плани «розтопчуть» на корені. Можливий службовий роман, який вже давно назрівав і, нарешті, вилився у відносини. Покупки та фінансові авантюри слід скасувати, щоб не опинитися в критичній ситуації.

 СКОРПІОН

Сьогодні гороскоп рекомендує вам звернутися за підтримкою в бізнесі до колишніх партнерів. Навіть конкуренти можуть чимось допомогти, якщо ви грамотно вибудуєте розмову. В особистому житті не потрібно сподіватися на Удачу, адже справа стосується почуттів. На грунті ревнощів можете накоїти стільки справ, що все зруйнуєте. Тримайте темперамент в міцних руках.

СТРІЛЕЦЬ

Сьогодні вам доведеться приймати важливе рішення, від якого залежить багато що в житті. Врахуйте, що допомоги чекати немає від кого, тому ретельно зважте всі нюанси. Невдало складеться ситуація з грошима, якщо ви вклали їх без попереднього підрахунку. Увечері не слід братися за домашні справи, а краще гарненько відпочити.

КОЗЕРІГ

Гороскоп обіцяє вам безліч цінної інформації, яка незабаром стане в нагоді в роботі. Краще запишіть її в блокнот або телефон, щоб не забути навіть нюанси. Спілкуйтеся з людьми доброзичливо і без надриву, щоб не посваритися на порожньому місці. Ну, а якщо мрієте зустріти другу половинку, то не варто вечорами сидіти вдома біля віконця.

ВОДОЛІЙ

Вам потрібно звертати увагу на все, що матиме велике значення в майбутньому. Не за горами здача іспитів або перекваліфікація, тому ретельно підготуйтеся до цього. Уникайте конфліктів з близькими людьми, щоб не підірвати нервову систему. Увечері до вас прийде осяяння того, про що раніше він навіть думати не хотіли.

РИБИ

Гороскоп не рекомендує вам нервувати і хвилюватися, особливо, якщо проблеми можуть швидко вирішитися. Сенс в тому, що ви гризете нігті і рвете на собі волосся? Краще займіться поточними справами, побутовими питаннями і пошуком підробітку. Непогано прислухатися до дорослих членів сім’ї, якщо самі не можете прийняти рішення.

zakarpatpost.net

Comments are closed.