Гроші потрібні на операцію: онук вкрав заначку дідуся, щоб збільшити груди подружці

У Великій Британії почався суд над Люком Кватріні, який вкрав у власного 92-річного дідуся Кліфорда Барлетта велику суму заради збільшення грудей своєї подруги.

Британець використовував банківську картку з усіма накопиченнями старшого родича без його дозволу. 34-річний Кватріні переїхав до дідуся після пожежі у себе вдома, через якийсь час знайшов ПІН-код і витратив три тисячі фунтів стерлінгів (близько 105 тисяч гривень), частина з них пішла на оплату операції зі збільшення грудей його дівчини Емми Ходжес. Після цього вона отримала кілька рекламних контрактів на рекламу нижньої білизни, пише Сегодня.

Решту грошей чоловік витратив на авіаперельоти і онлайн-покупки, а також наймав на них будівельників і брав в оренду переносні туалетні кабінки. В результаті у пограбованого Барлетта не залишилося грошей навіть на оплату комунальних послуг.

Прокурор стверджує, що літній британець не давав дозволу онукові користуватися своїми коштами. Це підтверджують слова його сина Майкла, до якого батько прийшов у сльозах і поскаржився, що всі його накопичення і пенсія пропали з картки. “Він не дуже добре почувався фізично, але морально був абсолютно здоровий”, – зауважив Майкл.

zakarpatpost.net