Погода на Закарпатті на сьогодні, 7 липня. Народні передбачення, повір’я

Сьогодні на Закарпатті досить тепла, але хмарна погода.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +17, удень – +26 градусів. Похмура погода буде триматися не весь день – ввечері небо стане чистим та ясним. Без опадів.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +14, удень – +24 градуси. Протягом усього дня погода буде похмурою. У другій половині дня очікується дощ із грозою, який йтиме до самого вечора.

У Воловці – +13 уночі і  +22 градуси удень. У Воловці хмарна погода буде триматися до самого вечора. Без опадів.

У Сваляві – +14 уночі і  +24 градуси удень. У Сваляві похмурі ніч та ранок повільно перетечуть у ясний день, а ввечері небо знову опиниться у полоні хмар. Без опадів

У Тячеві нічна температура становитиме +16, денна – +24 градуси. З ранку до самого вечора у Тячеві небо буде вкрите хмарами. Усю другу половину дня йтиме дощ із грозою.

У Перечині – нічна температура становитиме +18, денна – +26. Протягом усього дня у Перечині буде триматися хмарна погода. Без опадів.

У Великому Березному – вночі +15, удень – +25 градусів. У Великому Березному протягом усього дня погода буде похмурою. Без опадів.

У Берегові та Виноградові – вночі – +17, удень – +28. Протягом усього дня буде триматися хмарна погода. Вранці можливий дощ із грозою, який повинен закінчитися ще в першій половині дня. Більше опадів не очікується.

У Міжгір’ї – уночі  +11, вдень – +23 градуси. Весь день у Міжгір’ї буде хмарним. Майже весь день мине без опадів, тільки ближче до вечора може розпочатися дощ.

У Рахові буде уночі +9, вдень температура підніметься до +19 градусів. Протягом усього дня у Рахові буде триматися хмарна погода. Удень очікується дощ із грозою, який ввечері перейде у дощ

7 липня відзначається Різдво славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Івана. Це одне з найулюбленіших серед людей свят. З 7 липня наші пращури починали косовицю, поки трава не засім’янилась. Наші пращури помітили, якщо на Івана сильна роса – на урожай огірків. В давнину говорили, якщо в цей день буде дощ, то через п’ять днів буде сонечко світить. Дощ на Івана Купала вважався благодатним.

Народні прикмети на 7 липня

  1. Трава дуже сильно пахне – скоро почнеться дощ
  2. Вранці випадає велика роса на Івана Купала – прикмета того, що буде хороший урожай огірків.
  3. Багато зірок в ніч на Івана Купала – буде багато грибів
  4. Дощ під час сінокосу 7 липня – сену погано буде
  5. Якщо жито на Івана Купала не заколосилося – це поганий знак

zakarpatpost.net