Rozetka зняла з продажу на платформі феєрверки та всю піротехніку 

 

Онлайн-ритейлер Rozetka вирішив виключити з продажу феєрверки, петарди та іншу піротехніку, адже їхнє використання може нашкодити багатьом постраждалим від війни українцям.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Про це повідомила пресслужба компанії, пише ЕП

Зазначається, що сама Rozetka таких товарів не продавала, але це могли робити компанії-партнери ритейлера на маркетплейсі.

Як вважає співзасновник Rozetka Владислав Чечоткін, Україні необхідна заборона продажу піротехніки, адже “навіть грім спричиняє паніку в людей, що вже казати про вибухи салютів, які схожі на вибухи бомб”. Він закликав інших українських ритейлерів та компанії якомога швидше долучатися до ініціативи і вилучити піротехніку з продажів.

Ініціатива заборони продажу феєрверків лунала від активістів і до повномасштабного вторгнення з огляду на кількість українських військових та переселених осіб через початок Росією війни проти України у 2014 році. Як пояснює Олександр Тодорчук, засновник руху UAnimals, заборона піротехніки повинна убезпечити українських солдатів, а також ветеранів і переселенців із посттравматичним синдромом. 

“Крім того, вона допоможе захистити довкілля і тварин, а також тих, хто запускає феєрверки, від травмування”, – каже він.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост