В Ужгороді діти виготовили кафедральний собор з 612 яєць

Кафедральний собор із 612 яєць зробили вихованці НВК “Престиж” з Ужгорода, їхні батьки та педагоги. Яйця, а точніше їх шкаралупи, збирали всім учнівсько-батьківським колективом, опісля фарбували і близько тижня складали. Великодню споруду продемонстрували сьогодні на щорічній виставці-ярмарку писанок, в якій беруть участь вихованці усіх дитячих садочків міста, учні шкіл та навчальних комплексів.
Як розповіла Галина Ігнацевич, методист відділу бібліотечних фондів та предметів художньо-естетичного циклу управління освіти Ужгородської міської ради, виставку в Ужгороді організовують четвертий рік поспіль. “Цього року зі своїми роботами беруть участь 53 навчальні заклади міста, Палац дітей та юнацтва “Падіюн”, а також реабілітаційний центр “Дорога життя”. Якість робіт кращає з кожним роком, діти з вчителями та вихователями створюють надзвичайно гарні роботи у різній техніці, – каже Галина Ігнацевич. – Цього року ми вперше запросили священика благословити наш захід”.
Крім традиційних крашанок та розписаних кольоровими фарбами писанок, діти демонстрували писанки з бісеру, мережива, оздоблені пряжею, зернинками тощо. Цікавими були керамічні роботи, писанки з пап’є-маше, тіста.
Захід.net