На Закарпатті занепокоєні станом Іршавської вузькоколійки

Як зберегти вузькоколійку? Саме про це йшлося на нараді під головуванням голови Іршавської районної ради Петра Станка, що днями відбулась у Іршаві.
Як повідомили у Іршавській РДА, в нараді взяли участь ряд депутатів райради, представників населених пунктів, через територію яких пролягає залізниця, заступник голови райдержадміністрації Євген Савко, начальник Хустської дистанції колії ДТГО “Львівська залізниця” Петро Хоруженко.
Нещодавно демонтували частину відрізку залізничної дороги Іршава-Ільниця. Причиною таких дій послугували масові крадіжки залізничного полотна. Демонтовані частини зберігають на спеціальному складі в Іршаві. За словами залізничників, надалі їх можна буде використати. Як відомо вузькоколійка знаходиться у власності держави, її балансоутримувачем є Укрзалізниця. Для її функціонування потрібні великі кошти.
Громадськими організаціями обговорювалися проекти залучення інвесторів для відновлення роботи вузькоколійки. Наразі вони не втілені в життя. Висловивши та обговоривши пропозиції щодо подальшої долі вузькоколійки, учасники наради прийняли рішення про заборону демонтажу залізничної дороги та опрацювання можливості стосовно її збереження частково за рахунок районного бюджету, а також про ініціювання визнання вузькоколійки історичною пам’яткою місцевого значення. Першочерговим завданням залишається її збереження.

ДОВІДКА: Іршавська вузькоколійка з’єднує райцентр Іршаву із селом Хмільник і здавна прозвана в народі Кушницька Анця — від назви кінцевої станції села Кушниця, до якого раніше ходив потяг, і популярного в народі імені Ганна.