Завтра в Ужгороді поховають журналіста Ярослава Ядловського

Літо 2010-го для закарпатської журналістики запам’ятається надовго — ми втратили трьох талановитих колег. Спочатку на 62-му році життя від нас пішов Іван Селменський, власний кореспондент Українського радіо в нашій області, заслужений журналіст України. Через якийсь місяць у такому ж віці, з таким же званням не стало Елеміра Фозекоша, колишнього заступника головного редактора угорськомовної газети «Карпаті Ігаз Со». І ось нова болюча і непоправна втрата.
У суботу, 31 липня, в свої неповні 60 пішов із життя Ярослав Ядловський, власний кореспондент Укрінформу в Закарпатській області, заслужений журналіст України.

Різні покоління читачів пам’ятають Ярослава по його роботі в «Закарпатській правді», де розпочинав свою журналістську біографію теж у липні, але вже неблизького 1973-го. Спочатку – літпрацівником, відтак став кореспондентом, завідував відділом листів та масової роботи. Пізніше довгі роки з його інформацій та репортажів, уже як власкора ТАРС–РАТАУ, на 1/6 земної півкулі багато хто дізнавався про те, чим живе Срібна Земля, про її талановитих людей. В останні три десятиліття, працюючи в провідному вітчизняному інформагентстві (нинішня назва – «Укрінформ»), його очима на наші закарпатські реалії дивилася вся Україна.

Через якихось два місяці – 25 вересня – Ярославу Федоровичу мало б виповнитися 60! Готувався, але про пенсію навіть не думав — активно будував плани на майбутнє. Три тижні тому зібрався у відпустку, але в перший же день її потрапив до реанімаційного відділення Ужгородської міської клінічної лікарні, а відтак до обласної. Лікарі, велика вдячність їм за це, самовіддано і до останньої хвилини боролися за нього, однак життєвій свічі Ярослава суджено було згаснути передчасно.

…І ось його не стало. Нам дуже бракуватиме Славкового таланту, людяності, щирості почуттів та доброти. А ще — його усмішки, яку він дарував при зустрічі кожному. Єдина втіха — кажуть, Господь рано забирає до себе тих, кого любить. І цього разу, хочеться вірити, саме так і сталося!..

Друзі, колеги

Поминальна панахида за Я.Ф. Ядловським відбудеться 3 серпня о 14.00 на Кальварії, що в Ужгороді.