Активісти на Майдані Незалежності протестували проти міліцейського свавілля

Кілька десятків людей зібралися з плакатами та свічками, аби висловити протест щодо судового вироку у справі загиблого позаторік у міліцейському відділку студента Ігоря Індила.

Обвинуваченого міліціонера умовно засудили на 5 років позбавлення волі. Учасники вуличної акції обурюються, мовляв попри резонанс справи Індила в суспільстві, влада проігнорувала смерть хлопця. Покарання не поніс ані начальник відділку, ані міністр внутрішніх справ. А міліціонер, який незаконно затримав студента і, зрештою, став свідком його смерті, за час судового процесу навіть виріс до капітана.

“Просто зараз цю статтю кваліфікують як перевищення службових повноважень, але зрозуміло, що вбивство людини – це не перевищення службових повноважень, це справді вже тяжкий злочин”, – каже учасник акції Сергій

“В 2010 році було близько 700-800 тисяч неправомірного застосування насильства в Органах внутрішніх справ в міліції, цього року вже більше мільйона. Кількість смертей в міліції зростає ледь не вдвічі щороку”, – каже правозахисник, учасник акції Михайло Каменєв.

http://24tv.ua/