На Рахівщині розпочали збір коштів на потреби закарпатських військових

Наразі терміново необхідні кошти на бронежилети, каски, захисні окуляри для військових, які вже наступного тижня поїдуть із Закарпаття в зону АТО.

Активісти Рахівщини спільно з місцевими органами влади, благодійними організаціями та місцевими підприємцями оголосили про початок акції „РАХІВЩИНА ПІДТРИМУЄ ЗАХИСНИКІВ ВІТЧИЗНИ”.

Метою акції є збір благодійних пожертв для допомоги українським військовим, повідомила в соціальній мережі Facebook одна із організаторів Орися Кравчук.

Так планується зібрати кошти для:

– екіпірування добровольців з Рахівського району;
– допомоги пораненим військовослужбовцям;
– на потреби сімей військовослужбовців, що загинули;
– інші потреби.

Збір коштів буде проводитися на території всього району у скриньки з відповідним текстовим супроводом: „СКРИНЬКА № ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ ДОБРОЧИННОЇ АКЦІЇ „РАХІВЩИНА ПІДТРИМУЄ ЗАХИСНИКІВ ВІТЧИЗНИ” та печаткою благодійного фонду „Мараморош”.

Акцію ініціювала створена Координаційна Рада Благодійної організації регіонального благодійного фонду „Мараморош” у складі голови благодійного фонду „Мараморош”, голови товариства Червоного хреста в Рахівському районі, координатора ГО „Рахівський районний Майдан”, голови спілки підприємців району.

Розподіл коштів буде проводитися координаційною Радою у присутності представника районнної ради, представників церковних конфесій, представників громадських організацій, які підтримають цю акцію.

Збір матеріальних пожертв буде проводитися відповідно до наданого військовими списку необхідних речей. Список організатори пообіцяли додатково оприлюднити в засобах масової інформації.

Засідання ради буде проводитися щопонеділка в малому залі будівлі районної ради о 17.00.

Прийом грошових коштів зі скриньок від волонтерів буде здійснюватися шляхом передачі по акту, або перерахування на рахунок організації. Матеріальна допомога буде прийнята на тимчасове зберігання в приміщенні „Червоного Хреста”.

В СИТУАЦІЇ, ЩО СКЛАЛАСЯ МИ МАЄМО РАЗОМ ДОПОМАГАТИ ДЕРЖАВІ ДОЛАТИ БІДУ. НАШІ ЗАХИСНИКИ ПОТРЕБУЮТЬ НАШОЇ ПІДТРИМКИ. НАША ПОЖЕРТВА МОЖЕ ВРЯТУВАТИ ЇХНЄ ЖИТТЯ.

Контактні телефони : 097 595 71 76; 067 312 61 37; 093 682 199.

Перерахування безготівкових коштів:

Рахівське відділення ПАТ “Комінвестбанк”, МФО 312248

Рах. № 26008026000323 Код ЄДРПОУ 25433898

Список речей, як уже через тиждень необхідні для наших військових, що будуть направлені по ротації в зону АТО:

7 бронежилетів 5 ступінь захисту (ціна одного бронежилета 4 170 грн.),
7 касок,
7 карематів,
7 спальних мішків,
3 намети,
7 пар захисних окулярів.

Новини Рахівщини