Гороскоп на 5 липня 2018 року. Передбачення для всіх знаків Зодіаку

Сьогодні не найвдаліший день для ведення переговорів і будь-якої відповідальної діяльності, що вимагає виваженості та обережності.

Зате зірки дарують величезний творчий потенціал. Мозковий штурм і нестандартні підходи до вирішення завдань сьогодні можуть принести відмінні результати.

Подбайте про своє здоров’я, сьогодні дуже висока схильність піддатися шкідливим впливам, таким як переїдання, алкоголь і інші надмірності. Шкідливі звички можуть надавати на ваш організм максимально сильний вплив.

ОВЕН

Сьогодні Овен буде справжнім максималістом! Йому захочеться визначеності у всьому – навіть в тому, де її в помині бути не може. Завдяки такому настрою, Овен буде легше звичайного приймати рішення, проте вони будуть надто категоричними і однобокими. Щоб не наламати дров і не пересваритися з оточуючими, Овну слід м’якше ставитися до людей. І головне – не ділити все навколо на «чорне» і «біле», пам’ятаючи про те, що існують і інші кольори.

ТІЛЕЦЬ

Сьогодні настрій Тельця може штормити, показуючи то «мінус», Телець зуміє звернути на себе увагу будь-кого! Це стосується і романтичних знайомств, і ділових зв’язків. Він буде відчувати прилив енергії і сил, що змушує його вести себе зухвало, при кожному зручному випадку провокуючи оточуючих. Не дивно, що багатьом це доведеться не до душі, так що в сьогоднішньому порядку денному Тельця можливий конфлікт. Зате осіб протилежної статі його самовпевненість буде залучати. Зірки гороскопу радять Тельцю витратити свою енергію на любов, а не на сварки.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні день буде наповнений для Близнюків усіма відтінками емоцій, а їх інтуїція досягне небаченої висоти! Близнюкам легше буде приймати рішення не головою, а серцем, – навіть коли мова йде про роботу. Шосте почуття підкаже Близнюкам правильний шлях там, де їм не вистачає інформації, досвіду та навичок. Так що зірки гороскопу радять Близнюкам прислухатися до голосу своєї інтуїції – вона здатна вберегти їх від помилок і імпульсивних вчинків, про які згодом вони могли б пожаліти.

РАК

Сьогодні на очі Рака будуть надіті збільшувальні лінзи: він буде схильний все перебільшувати – як хороше, так і погане! В результаті люди і події у Рака розділяться за чорно-білим принципом: щось він може ідеалізувати, а в чомусь – шукати недоліки. Останнє стосується і близьких Рака, які мають шанс почути від нього чимало причіпок. Втім, завдяки таким ось «окулярам» Рак здатний помічати те, що зазвичай від нього приховано. Це допоможе йому в будь-яких справах, що вимагають уваги.

ЛЕВ

Сьогодні енергійність і життєлюбство Льва розцвітять його життя яскравими фарбами – навіть якщо події дня абсолютно не будуть його до цього у своєму розпорядженні. Побут і рутина – доля тих, кому нецікаво жити на світі, до Льва же це твердження не застосовується! Він зуміє підняти настрій не тільки собі, а й усім, хто його оточує. А заодно Лев не упустить можливість виставити себе у вигідному світлі перед людьми, від яких багато що залежить.

 ДІВА

Сьогодні Діва буде сповнена енергії, яку зірки гороскопу радять їй направити на побут і облаштування власного будинку. Її потяг до творчості забезпечить їй креативний підхід навіть до таких прозаїчних речей, як прибирання квартири або приготування їжі. Діва здатна створити складний кулінарний шедевр з десятка інгредієнтів! Втім, і в будь-якоих інших справах Діва зуміє пов’язати воєдино масу найрізноманітніших компонентів.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні  ситуація буде тримати Терези в приємному тонусі, не дозволяючи їм розслабитися і занудьгувати! Зірки гороскопу обіцяють, що Терези зможуть вирватися з щоденної рутини – можливо, самостійно, а може бути, отримавши струс з боку. Їм варто використовувати день для того, щоб дізнатися чи побачити що-небудь нове і цікаве. Це буде не тільки приємно, але і корисно, дозволивши Терезам подивитися на звичні речі під новим кутом.

СКОРПІОН

Сьогодні Скорпіон ризикує витратити набагато більше грошей, ніж він планував! Під впливом емоцій він буде схильний здійснювати несподівані, спонтанні і на перший погляд безглузді покупки. Втім, більшість з них, на превеликий подив самого Скорпіона, виявляться корисними і потрібними. Іншими словами, у витратах Скорпіона буде вести інтуїція, а не логіка. Але покладатися лише на неї не варто: краще підстрахуватися, визначивши для шопінгу строгі ліміти.

СТРІЛЕЦЬ

Сьогодні день Стрільця обіцяє пройти під девізом: «Я сам!». Він буде відчувати в собі первісну, стихійну силу, а також впевненість, що переходила всі межі. Це не тільки дозволить Стрільцю успішно справлятися з будь-якими завданнями, але і зробить його вельми привабливим в очах протилежної статі. А ось з тими, з ким Стрілець не збирається фліртувати, його відносини будуть складатися не так гладко. Виставляючи на перше місце своє «Я», Стрілець може тим самим обмежувати почуття і гордість інших.

КОЗЕРІГ

Сьогодні в голову Козерога буквально увірветься шквал творчих і нестандартних ідей! Щоб їх не забути, Козерогу слід весь день тримати напоготові блокнот і олівець – коли-небудь ці ідеї йому обов’язково стануть в нагоді. Взагалі, будь-які справи і плани Козерога, в яких присутні хоча б крихта творчості і нестандартний підхід, буде супроводжувати успіх. Головне, що потрібно від Козерога, – не ставити на шляху своєї фантазії штучних перепон.

ВОДОЛІЙ

Сьогодні Водолію варто як слід пофантазувати! Зірки гороскопу нагадують йому: щоб досягти багато чого, треба час від часу виходити за рамки і давати волю своїм мріям. День ідеально підходить для того, щоб досхочу помріяти про майбутнє, опрацьовуючи нестандартні, навіть фантастичні ходи – з часом Водолій зуміє втілити багато з цих неймовірних задумів в життя.

РИБИ

Сьогодні Риби просто зобов’язані внести в своє життя свіжий струмінь! Зірки гороскопу радять їм вирватися із замкнутого кола рутини, зробивши щось не так як завжди. Будь-які незвичайні починання Риб будуть підтримані, неважливо, про що йде мова: про спробу змінити своє життя, перефарбувати волосся або всього лише змінити маршрут по дорозі на роботу. Експериментуючи, Риби здатні домогтися багато чого. Ну а, залишивши все як є, – залишаться при своєму.

zakarpatpost.net