Вона кожен день їла фаст-фуд.

  • Живі історії, більше ексклюзивних новин читай тільки у газеті «Неділя Закарпатські новини». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

26-річна Ріган Паттерсон з Флориди, США, ніколи не знала проблем із зайвою вагою, поки не пішла до коледжу. І, як часто це буває, кілограми додавалися тихо, але невблаганно. Так що, коли дівчина отямилася, перед нею постала справжня проблема, інформує Ukr.Media.

У школі Ріган вела дуже рухливий і спортивний спосіб життя, а за харчуванням завжди стежила мама. Але варто було дівчині переїхати в гуртожиток та почати навчання в коледжі, як на неї навалилися справи. Кілька років студентка провела похованою під підручниками та швидко перекушуючи шкідливою їжею. А її одяг в цей час підступно ставав все менше і менше.

Ріган втомилася засмучуватися через відображення в дзеркалі та почала змінюватися. Вона відмовилася від фастфуду, замінивши його продуктами, багатими поживними речовинами. Кожен день дівчина почала ходити, а потім, коли цифра на вагах побігла вниз, записалася у спортзал. Зараз Ріган займається 5-6 разів на тиждень, у різні дні опрацьовуючи різні групи м’язів.

Скинувши 38 кг, дівчина вирішила допомагати іншим досягати таких результатів. Її схема проста і робоча, але є кілька нюансів. Існують люди, які в силу розладу харчової поведінки не можуть просто взяти та перестати тягнутися до шкідливої смакоти. Їм Ріган радить піддаватися спокусі, але дуже рідко і не лаючи потім себе.

“Не треба називати це обжерливістю, це просто їжа. Не ставтеся до неї як до винаходу сатани. Просто з’їжте і рухайтеся далі. Ви не на спринті, а на марафоні, чим зручніше ви себе відчуваєте, тим довше ви протримаєтеся”, — пише Ріган Паттерсон.

zakarpatpost.net